Inovovaný autoalarm TS CAN

Značka Keetec už niekoľko rokov udržiava pevnú pozíciu na Českom a Slovenskom trhu a za posledných niekoľko rokov sa podarilo etablovať túto značku aj v celoeurópskom meradle.

Značka Keetec už niekoľko rokov udržiava pevnú pozíciu na Českom a Slovenskom trhu a za posledných niekoľko rokov sa podarilo etablovať túto značku aj v celoeurópskom meradle. Úspešnosť produktov spočíva najmä v neustálej spolupráci vývojového tímu spoločnosti TSS Group na vytváraní nových riešení a to s ohľadom na technické požiadavky tých najmodernejších vozidiel. Jedným z produktov ktoré za posledné obdobie pribudli do nášho portfólia je aj najnovšia generácia obľúbeného autoalarmu Keetec TS CAN. Inovovaný model bol doplnený o množstvo zaujímavých a užitočných funkcií, vďaka čomu sa jeho montáž a nastavenie môžu stať ešte jednoduchšími a samotné použitie ešte komfortnejším.

 

Na voltoch záleží.

Medzi najvýraznejšie zmeny patrí kompletne prepracovaná napájacia časť samotnej dosky plošného spoja. Tá teraz umožní využitie systému aj pre vozidlá s 24 voltovou napäťovou sústavou a zároveň dosahuje  rekordne nízke hodnoty v spotrebe prúdu. Táto úprava tak umožní zariadenie použiť aj v najmodernejších osobných a nákladných a vozidlách na trhu.

 

Nastavenie ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Kompletnou premenou prešiel aj program pre nastavenie systému pomocou PC. Elegantný a intuitívny dizajn Keetec softvéru teraz umožní kompletný manažment vstupov a výstupov tak, ako tomu nebolo ešte nikdy predtým. Zjednodušený proces online aktualizácie softvéru, ale aj zobrazenie prípojných bodov rovnako prispeje k zefektívneniu procesu montáže, čo s istotou ocení každý špecialista v oblasti.

 

Ak chceš viac.

Keetec TS CAN zostal aj naďalej verný svojej povesti modulárneho zariadenia s možnosťou nadstavby o ďalšie moduly. Výraznou zmenou prešiel algoritmus pre použitie doplnkového modulu RF SMART 4P, kde pribudla možnosť kompletného ovládania systému pomocou diaľkového ovládača. V bezdotykovom, ale aj v manuálnom režime je tak teraz možná nie len autorizácia majiteľa vozidla, ale aj ovládanie systému a to bezdotykovom, či manuálnom režime. Doplnením lokalizátora Keetec GPS SNIPER, prípadne dvoch akýkoľvek prídavných senzorov (otrasový, náklonový, ultrazvukový, mikrovlnný) Keetec TS CAN poskytne profesionálnu úroveň zabezpečenia vozidla.

Čerešničkou na torte je funkcia pre ovládanie predných parkovacích senzorov na základe rýchlosti čo značne rozširuje využitie autoalarmu aj v kombinácií s inými zariadeniami.

Veríme, že Keetec TS CAN najnovšej generácie zaujme status najuniverzálnejšieho zariadenia na trhu a v kombinácií s ďalšími zariadeniami Keetec bude patriť na popredné miesta v rebríčkoch obľúbenosti.